• tanıtım filmi
  • reklam filmi
  • prodüksiyon
  • infografik

Neler Yapıyoruz

REKLAM VE TANITIM FİLMLERİ

Günden güne görsel zekânın ön plana çıktığı günümüzde, markanızı hafızalara kazımak için kelimeler yeterli değildir. Solutionz Productions olarak markanızı reklam ve tanıtım filmlerimiz aracılığıyla müşterilerinizle buluşturuyor, zihinlerde yepyeni kapılar açıyoruz.

EĞİTİM VİDEO ÇEKİMLERİ

Eğitim, yaşam boyu süren bir maraton… Yenilikçi interaktif videolarımız ile markanızın çalışanlar için gerçekleştirdiği kurum içi eğitim süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Böylece hem çalışanlarınızın zaman kazanmasını sağlıyor hem de markanızın eğitim harcamalarında tasarruf etmesini mümkün kılıyoruz.

3D ANİMASYON HİZMETLERİ

Animasyon videoları geniş hayal gücünüzü yansıtmak için büyük olanaklar sağlar. Bizler Solutionz Productions olarak zihninizin derinlerinde saklı olan yaratıcılığı çıkarabilmeniz için etkin, yaratıcı, son teknolojiye uygun fikirler üretiyor ve sizler için kaliteli 3d animasyon videoları hazırlıyoruz.

SEMİNER, KONFERANS ÇEKİM HİZMETLERİ

Siz nerede olursanız olun, seminer, konferans gibi organizasyon çekimlerinizi hızlı, kaliteli ve işlevsel çözümler üreterek gerçekleştiriyor, uzman ekibimiz ve güncel teknolojik altyapımız ile yüksek kalitede çekimler gerçekleştiriyoruz.

CANLI YAYIN HİZMETLERİ

Canlı yayında hataya yer yok… Uzman prodüksiyon ve reji kadromuz, kaliteli ekipmanlarımız ve ince detaylara verdiğimiz önem ile “sıfır hata” anlayışı ile TV programlarınızı, haber bağlantılarınızı, spor karşılaşmalarınızı, miting, konser, tören, toplantı gibi pek çok alanda canlı yayın çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.